E-boek
Nederlands
'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue. Fotografe Sarah wordt gestalkt. Wanneer er in haar omgeving in Londen diverse vrouwen vermoo
Titel
Kijk niet om
Auteur
Clare Donoghue
Vertaler
Caecile De Hoog
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Never look back
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2015
1 digitaal bestand
ISBN
9789026135774
CloudLibrary
3kak1g9