E-boek
Nederlands
Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een cruise naar de Cariben te gaan. De vakantie begint perfect: iedereen geniet van de luxe op het schip en van het mooie weer. Maar tijdens ee
Titel
Blijf rustig
Auteur
Maile Meloy
Vertaler
Fons Oltheten
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Do not become alarmed
Uitgever
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2017
1 digitaal bestand
ISBN
9789024576951
CloudLibrary
3hwwug9