E-boek
Nederlands
Hinderlaag van Taylor Adams is een razend spannende thriller voor de lezers van Stephen King en Lee Child. James en Elle Eversman zitten even zonder baan, zonder huis, een hebben net hun zesde miskraam gehad. Dus als hun Toyota het in het midden van de Mojave woestijn begeeft, lijkt het de zoveelste vorm van pech. Totdat James een kogelgat ontdekt in de motorkap. Een kilometer of anderhalf verder
Titel
Hinderlaag
Auteur
Taylor Adams
Vertaler
Fons Oltheten
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Eyeshot
Uitgever
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2019
1 digitaal bestand
ISBN
9789024583973
CloudLibrary
7ef6xg9